MINOTAUR DIGITAL ARTS O. Diamanti 12 54626 Thessaloniki Greece e info@minotaurarts.gr w www.mda.gr Υπεύθυνος έργου: Theodoros AKRITIDIS Η εταιρεία Minotaur Digital Arts ιδρύθηκε το 2000 στη Θεσσαλόνικη (Ελλάδα) και δραστηριοποιείται στην δημιουργία multimedia εφαρμογών. Στελεχώνεται από ικανούς και δημιουργικούς σχεδιαστές, αρχιτέκτονες, τεχνικούς και καλλιτέχνες που έχουν πραγματοποιήσει σπουδές στην Ελλάδα αλλά και στο εξωτερικό. Κύριος στόχος της εταιρείας είναι η παροχή υπηρεσιών και προϊόντων υψηλής ποιότητας μέσω χρήσης multimedia, web-based εργαλείων και μεθόδων. Η Minotaur Digital Arts έχει συνεργασθεί κατά καιρούς με πληθώρα ελληνικών επιχειρήσεων για την ανάπτυξη ιστοσελίδων, λογοτύπων, φυλλαδιών, διαφημίσεων, κλπ. ← back |
|||||||||
Επικοινωνία: info@trainsme.net (ή να επικοινωνήσετε με τον τοπικό εταίρο της χώρας σας) | © 2005, TrainSME |